8. februára 2024
(09:00 - 13:00)

Stavebná fakulta - Deň otvorených dverí 2024 - Žilinská Univerzita

Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina, Slovensko
DOD skončilo
09:00 - 13:00
Pozývame Vás na Deň otvorených dverí na Stavebnej fakulte v Žiline.
Príďte sa oboznámiť s naším fascinujúcim svetom stavebníctva. Dozviete sa všetko o štúdiu, atraktívnych študijných odboroch a modernom vybavení. Predstavíme aj bohaté možnosti uplatnenia a potenciálnych zamestnávateľov.
Tešíme sa na Vás 8.2.2024!
 
Všetky podrobné informácie o programe budeme postupne dopĺňať v tejto udalosti.

Na našom dni otvorených dverí nebude chýbať ani spoločnosť TSS GRADE, a.s.
Ich hlavná činnosť sa sústreďuje na komplexnú modernizáciu a rekonštrukciu železničných a električkových tratí. Zabezpečujú aj súvisiace špecializované služby, ako je zváranie koľajníc, regenerácia srdcoviek a jazykov výhybiek, defektoskopia, výroba prefabrikovaných a ambulantných lepených izolovaných stykov a efektívna likvidácia stavebného odpadu.
Spoločnosť bola založená ako Trnavská stavebná spoločnosť a.s. v roku 2000. Počas svojej existencie prešla viacerými zmenami vrátane zmeny obchodného mena na TSS GRADE, a.s., až po úpravy vlastníckej štruktúry a štatútu spoločnosti.
Príď sa o nich dozvedieť viac na náš DOD.

Na našom Dni otvorených dverí sa môžete tešiť aj na spoločnosť XENEX.
Spoločnosť pôsobí na stavebnom trhu od roku 2007 ako generálny dodávateľ stavieb. Ich primárna oblasť pôsobenia zahŕňa výstavbu komplexných občianskych a priemyselných zariadení. Ich klientom poskytujú komplexné služby vrátane dizajnových a inžinierskych činností, realizácie výstavby a rekonštrukcie objektov, ich vybavenia a aj správy majetku. Sústreďujú sa na rozšírenie ich pôsobnosti, využívanie najmodernejších technologických postupov a materiálov.
Stavebnú spoločnosť XENEX tvorí nielen portfólio projektov a referencií, ale predovšetkým tím odborníkov s bohatými skúsenosťami.


Na Dni otvorených dverí si predstavíme aj spoločnosť VÁHOSTAV-SK.
Váhostav - SK a.s. je jednou z vedúcich stavebných firiem na Slovensku. Stavby realizujeme na celom území Slovenska a aktivity majú rozvinuté aj v zahraničí. Sú známi pre svoju účasť na výstavbe rôznorodých projektov, vrátane diaľnic, mostov, energetických zariadení a občianskych stavieb.
Spoločnosť má dlhú históriu a je známa svojou účasťou na väčších stavebných projektoch v rôznych odvetviach, vrátane bytového a občianskeho staviteľstva, energetiky a infraštruktúry.
Majú zavedený systém integrovaného riadenia podľa noriem ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 certifikovaný spoločnosťou SGS Slovakia.
Príď na Deň otvorených dverí a dozvieš sa o nich viac.

Ďalšou predstavenou spoločnosťou na našom Dni otvorených dverí bude PROMA, s.r.o.
História značky PROMA sa datuje od roku 1990, kedy súčasný jediný majiteľ, Ing. Ján Majerský, PhD., začal svoje podnikanie ako fyzická osoba. Ku koncu roku 1994 sa táto malá projektová a expertízna kancelária transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. V priebehu rokov, vďaka zodpovednej, čestnej a profesionálnej práci, sa z malého úradu stala významná firma, ktorá od roku 2004 zaujíma popredné pozície v rebríčkoch slovenských architektonických a projektových spoločností.
Majú pobočku aj v Žiline.

Na našom Dni otvorených dverí sa predstaví aj spoločnosť SCIA.
Spoločnosť SCIA je významným hráčom v oblasti softvéru pre stavebný priemysel. Špecializuje sa na poskytovanie inovatívnych riešení v oblasti stavebného modelovania a analýzy, čo pomáha inžinierom a architektom optimalizovať ich projekty. Jej produkty sú zamerané na výpočty a simulácie štrukturálnych prvkov, čím prispieva k efektívnemu návrhu a realizácii stavebných projektov.
Spoločnosť SCIA bola založená v roku 1974 a odvtedy sa etablovala ako líder v poskytovaní softvéru pre stavebný priemysel. Ich produktová škála zahŕňa rôzne nástroje na analýzu štruktúr, modelovanie a optimalizáciu, pričom sa zameriava na efektívnosť a presnosť v stavebnom inžinierstve.
ODU Trade je ďalšia spoločnosť, ktorá sa predstaví na našom Dni otvorených dverí.
Spoločnosť ODU Trade, s.r.o. vznikla v roku 2016 a nadväzuje na mnohoročnú činnosť svojich predchodkýň v stavebníctve. Svojou víziou sa zameriava na poskytovanie profesionálnych a spoľahlivých služieb v oblasti komplexnej stavebnej činnosti, výstavby bytových domov, projektových dokumentácií, administratívnych a priemyselných budov, zatepľovania budov a ďalších.
Firma je certifikovaná podľa normy ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a ISO 45001:2018 a držiteľom certifikátov TÜV SÜD Slovakia, s. r. o. pre opravy elektrických zariadení a odborné prehliadky.
 
Ďalšou spoločnosťou, ktorá sa predstaví na našom Dni otvorených dverí, bude Národná diaľničná spoločnosť.
Je to slovenská spoločnosť zameraná na správu a výstavbu diaľnic a rýchlostných ciest. Jej hlavným poslaním je rozvoj a udržiavanie cestnej infraštruktúry na Slovensku s dôrazom na diaľnice.
Národná diaľničná spoločnosť a.s. bola založená so zámerom zlepšiť dopravnú infraštruktúru v krajine a podporovať ekonomický rozvoj. Zodpovedá za plánovanie, výstavbu a údržbu diaľnic a rýchlostných ciest na Slovensku. Sústredí sa aj na implementáciu moderných technológií a bezpečnostných opatrení pre lepšiu prevádzku cestnej siete. Jej činnosť je dôležitá pre plynulý pohyb dopravy a hospodársky rozvoj Slovenska.
 
 
 

Kontakt na usporiadateľa

Adresa: Univerzitná 8215/1, Zilina, Slovakia

Sociálne siete

Lokalita

Objavte presnú lokalitu na mape!

Načítavam...