25. októbra 2023
(od 20:00 do 26. októbra 2023 03:00)

Beánia Medikov v Bratislave - MMC

Karpatská 3089/2, 811 05 Bratislava, Slovensko
Vstupné:
18 € / osoba
Zakúpiť vstupenku
DOD skončilo
20:00 - 03:00

PREDAJ LÍSTKOV

Na našu spoločenskú akciu roka si budete môcť lístky zakúpiť v hotovosti počas nasledujúceho týždňa v týchto časoch a na týchto miestach:
Pondelok:
Šatňa nad pitevňou 7:00-12:30
Šatňa v Nových teoretických ústavoch: 13:00-19:00
Utorok:
Šatňa nad pitevňou 7:00-12:30
Šatňa v Nových teoretických ústavoch: 13:00-19:00
Streda:
Šatňa v Nových teoretických ústavoch: 13:00-19:00
Štvrtok:
Šatňa v Nových teoretických ústavoch: 13:00-19:00
Piatok:
Šatňa v Nových teoretických ústavoch: 13:00-19:00
Cena lístkov: Prvých 100 obyčajných lístkov za 16 euro
Zvyšné - 18 euro
V.I.P. - 25 euro
 
Vážení kolegovia,
Dovoľte nám s obrovským nadšením oznámiť, že to, na čo ste sa tak dlho tešili je konečne tu. Tohtoročná Beánia medikov sa uskutoční 25.10.2023 v našom známom prostredí v budove Majestic Music Clubu.
Naším najväčším cieľom je priniesť Vám opäť nezabudnuteľný zážitok a večer, na ktorý budete spomínať do konca Vášho štúdia. Aj preto sme nenechali nič na náhodu a na túto spoločenskú udalosť roka sme vybrali tie najjagavejšie hviezdy rôznych hudobných žánrov.
Ako prvá veľká hviezda programu sa nám predstaví ostrieľaná bratislavská kapela BILLY BARMAN. Band, ktorý je držiteľom rekordu v počte ocenení Radio_Head Awards od Rádia-FM, získal 7 cien vo viacerých kategóriách, počnúc nováčikom a zároveň koncertnou kapelou roka 2009. Získal aj ocenenie skladby roka 2015, resp. 2019, ktoré obdržali piesne „Mladým chýba vojna“ a „Doba doba“. Na koncertnej mape Slovenska a Česka sú už 15 rokov a svoje skúsenosti pretavia v skvelú show aj pre študentov medicíny.
Aby sa konečne dočkali aj fanúšikovia rapovej scény, vybrali sme hviezdu najväčšieho kalibru. Po úspešnom a beznádejne vypredanom koncerte kapely Kontrafakt v Pražskej O2 Aréne sa rapper EGO rozhodol potešiť aj študentov medicíny, a svoju nadčasovú show a skladby predvedie pred plným hľadiskom v Majestic Music Clube. Jeho najväčšie bangre Vám predstavovať veru nemusíme a zaručujeme Vám, že skvelú show predvedie aj v Bratislave.
V neposlednom rade máme pre Vás aj veľké prekvapenie, ktorým potešíme najmä fanúšikov elektronickej hudby. Najstreamovanejší slovenský umelec na Spotify, DJ Mairee, ktorého skladba Papapa dosiahla milióny vzhliadnutí a je hraná v rádiách po celom svete, poteší študentov medicíny svojím energickým hudobným štýlom. Jediný slovenský DJ, ktorý dokázal vypredať Inchebu Expo Arénu, a ktorého skladby zaznievajú aj na legendárnom Tomorrowlande, urobí všetko pre to, aby ste si odniesli nezabudnuteľný zážitok.
Samozrejme nemôžeme zabudnúť na našu stálicu DJ Giova, ktorý okrem vystúpení na Balaton Sounde, rezidencií v Great Clube kde si vyskúšal B2B s djom Tujamom, vypredáva stále úspešne kluby po celom Slovensku a medici sú jeho srdcovka. Tentokrát ho v dvojici doplní DJ Reason, ktorý je rezidentom v Channels, a v Great Clube.
Náš program doplní aj tombola, ktorej ceny budeme pre Vás postupne odkrývať.
Prvých 100 lístkov si budete môcť zakúpiť vo zvýhodnenej cene 16 euro, zvyšné v cene 18 euro. To zahrňuje okrem skvelého hudobného zážitku aj lístok do šatne a tomboly.
Okrem toho si majú členovia našej fakulty možnosť zakúpiť aj V.I.P. lístok v cene 25 euro. V.I.P. zóna ponúka vlastnú terasu s väčším priestorom na pohyb, možnosť stretnúť a spoznať mnohé významné osobnosti z našej fakulty, občerstvenie, 3 lístky to tomboly a malý bonus, ktorý neskôr zverejníme.
O mieste a čase predaja Vás budeme čoskoro informovať. Čo sa týka dress code, vybrali sme pre Vás klasicky Smart Casual. 

Kontakt na usporiadateľa

Meno: MMC / Majest Music Club / Bratislava

Sociálne siete

Lokalita

Objavte presnú lokalitu na mape!

Načítavam...