25. novembra 2023
(09:00 - 14:00)

Be Lenka novembrový barefoot bazár v Bratislave

Záhradnícka 95, 821 08 Bratislava, Slovensko
DOD skončilo
09:00 - 14:00
👇 English below
 
🍂 Be Lenka opäť prichádza bližšie k Vám!
🌍 Aj keď naše topánky podliehajú tej najprísnejšej kontrole kvality, občas sa na nich nájdu chybičky krásy, ktoré sú pri ručnej výrobe bežné. Hovoríme o prischnutom lepidle, pokrčenej koži, alebo zanedbateľných škrabancoch, ktoré funkčnosti pri bežnom nosení nijak nebránia. Preto nemáme dôvod ich vyhadzovať, ale hľadáme im nový domov a dávame im druhú šancu. Je to jedinečná príležitosť ako si zaobstarať svoje barefooty za polovičné ceny.
👟 Aké topánky na bazáre nájdete?
Jesenné a zimné modely 1. aj 2. druhej triedy - hlavne poltopánky, členkové topánky a vysoké topánky, ale aj veľa tenisiek. Dámske, pánske, i detské - každý si nájde tie svoje. Tešiť sa môžete aj na štýlové barefoot tenisky značky Barebarics, ktoré sa objavili aj na móle Bratislavských módnych dní!
👶 Okrem topánok tu nájdete aj Be Lenka nosiče a šatky vo zvýhodnených cenách. Všetky naše nosiče sú ergonomické, vyrobené s láskou na Slovensku z najkvalitnejších materiálov, certifikovaných pre tých najmenších.
👗 Bude to tiež skvelá možnosť vyskúšať si našu novú prémiovú kolekciu oblečenia Be Lenka Fashion. Tričká, košele, teplákové súpravy, šaty a iné kusy oblečenia, ktoré si budete môcť na mieste objednať vo zvýhodnených cenách. Celá kolekcia sa nesie v duchu minimalizmu, je nadčasová a vyrobená z prémiových, prírodných materiálov.
📍 Stretneme sa 25. novembra 2023 v priestoroch SPACE UP coworking na Záhradníckej 95 v Bratislave. Budeme pre vás k dispozícií od 9:00 do 14:00. S radosťou vám priblížime výhody barefoot topánok a zodpovieme akékoľvek otázky ohľadne babywearingu aj oblečenia.
😎 Bližšie informácie k udalosti budeme priebežne aktualizovať.
—----------
🍂 Be Lenka is coming closer to you!
🌍 Even though all shoes go through the strictest inspection in production, sometimes there is a beauty flaw, which is common in handmade production. We are talking about dried glue, wrinkled leather or negligible scratches, which do not hinder functionality and everyday wear. There is, therefore, no reason to throw away shoes when we can give them a second chance at the outlet. It is also a unique opportunity to get your barefoot shoes at half price.
👟 What kind of shoes will you find at the bazaar?
You can expect to find mostly ankle-cut and high-cut models for the upcoming colder seasons and an array of sneakers for men, women, and kids.
👶 In addition to shoes, we will offer handmade Be Lenka baby wraps and carriers at great prices. Babywearing items are made with love in Slovakia using premium and certified materials, caring for the little ones.
👗 Don't miss the opportunity to discover our newest addition to the Be Lenka family, our first line of premium apparel. Be Lenka Fashion offers a minimalistic and timeless collection of essentials made from premium natural materials, including t-shirts, tracksuits, dresses, and more. You can order all items at a discounted price on the spot.
📍 Join us on November 25, 2023, at SPACE UP coworking, Záhradnícka 95, Bratislava. Our team will be on hand to answer any questions you may have about barefoot footwear and its benefits, babywearing, or our fashion line. Don't miss out on this amazing opportunity to shop sustainably and snag a great deal.
😎 Stay tuned for more information about the bazaar coming soon!

Kontakt na usporiadateľa

Adresa: Space Up Coworking and Events

Sociálne siete

Lokalita

Objavte presnú lokalitu na mape!

Načítavam...